Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 650,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
Novinky
29.04.2023
Sezona se blíží - Velká nabídka plavek
Jelikož se nám pomalu blíží sezona, dovolených, léta, už teď pro Vás připravujeme velkou nabídku dámských, dětských,, pánských plavek, plavky jsou kla... číst celé
12.02.2023
Dárkový Poukaz
Rozhodli jsme se na Vaše přání, a dotazy Vám nabídnout Dárkové poukazy, které si můžete zakoupit, nebo věnovat svým blízkým, aby si sami zvolili nebo ... číst celé
09.02.2023
Slevové kupóny - další možná sleva
Zdravíme Vás naši milí zákazníci, nově jsme pro Vás připravili slevové kupóny, takže nejen že dostanete k objednávce od 100,- korun malý dárek, ale je... číst celé
Zobrazit všechny novinky

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Zajímavé články - báje, legendy
  4. Náramek přátelství - povidaní o náramku, barvě, význam

Náramek přátelství - povidaní o náramku, barvě, význam

Náramek najdete  zde 
 
Potkali jste někdy člověka, který měl kolem zápěstí namotanou červenou nit? Možná vás to zaujalo, ale netušili jste, že se jedná o rituál, a že tento nenápadný doplněk má velkou symboliku a moc. Červená nit je silný amulet, které se někdy říká vlákno osudu. Právě řada rituálů s pomocí červené niti je považována za nástroj, jak se ochránit před nepřízní osudu a přinést si do života úspěch.

Ochrana před zlými silami
Pokud se chcete chránit před nepřízní osudu, můžete provést následující rituál. Červenou nit si uvažte okolo zápěstí a zopakujte tuto magickou formulku: „Vytvářím amulet proti všemu zlu, odmítám všechny potíže a raduji se ze štěstí a úspěchu.“ Na červenou nit následně uvažte 9 uzlů. Nit poté s sebou noste, kamkoliv půjdete, ale snažte se ji skrývat před zraky lidí.

Prosperita a úspěch
Pomocí červené nitě se dá do vašeho života přivábit také prosperitu a úspěch. Položte červenou nit na kus papíru, na který napište seznam přání a tužeb pro váš život. Až budete hotovi, přečtěte si je nahlas a nit si zároveň připevněte k pravé ruce. Poté následuje příjemné období, kdy si postupně odškrtávejte ze seznamu, čeho jste už dosáhli. Když je seznam splněný, list spalte a nit přestřihněte.

Přestupný rok
Přestupný rok je považován za rok krizový, kdy hrozí řada nebezpečí. Pomocím červené nitě můžete snížit negativní dopad přestupného roku. Nit si omotejte okolo zápěstí a opakujte: „Celý rok budu silným amuletem, ochráním tě před jakýmkoli neštěstí a ochráním tě před jakýmkoli problémem.“ Pak na niti udělejte tři uzly a noste ji celoročně na pravém zápěstí.

Ochrana před nemocí
Nošení červené nitě na kotníku vás může ochránit před nemocemi. Toto silné magické znamení odhání zlé síly a démony, kteří jsou odpovědný nejen za řadu psychických, ale i fyzických chorob. Nit noste celý rok a nikdy ji nesundávejte, ani když se koupete.
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli