Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 650,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
Novinky
12.02.2023
Dárkový Poukaz
Rozhodli jsme se na Vaše přání, a dotazy Vám nabídnout Dárkové poukazy, které si můžete zakoupit, nebo věnovat svým blízkým, aby si sami zvolili nebo ... číst celé
09.02.2023
Slevové kupóny - další možná sleva
Zdravíme Vás naši milí zákazníci, nově jsme pro Vás připravili slevové kupóny, takže nejen že dostanete k objednávce od 100,- korun malý dárek, ale je... číst celé
03.02.2023
Valentýn svátek zamilovaných
Naši milí zákaznici, nezapomentě na 14. února je svátek zamilovaných, připravili jsme pro Vás spoustu zboží pro Vaše milované, které chcete obdarovat ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Zajímavé články - báje, legendy
  4. Kyvadla, Kyvadlo, Kyvadélka, virgule, spirála - zajimavé povidání

Kyvadla, Kyvadlo, Kyvadélka, virgule, spirála - zajimavé povidání

Kyvadlo, kyvadla najdete  zde 

Kyvadlo zná pravdu

Kyvadlo je jednou ze základních věšteckých pomůcek – většinou se vyrábí z drahých kamenů a kovů se speciálními symboly. Ale stejně dobře vám poslouží přívěsek nebo prstýnek navlečený na řetízku: zkrátka něco, co je nabito vaší energií, protože to nosíte často u sebe, a zároveň je možno to pověsit na řetízek a rozkomíhat ve vzduchu.

Nejdřív si musíte udělat test. Pohodlně se usaďte, opřete si loket o stůl a konce řetízku uchopte palcem a ukazováčkem. Zklidněte se, soustřeďte a položte otázku, na niž znáte odpověď – jednu takovou, na kterou je odpověď jasné ano, druhou, na kterou je odpověď ne. Kyvadlo vám ukáže, jakým způsobem tyto odpovědi vyjadřuje, tedy jestli se kýve dopředu a dozadu, vlevo vpravo, nebo opisuje kruh na jednu a druhou stranu. Pak už můžete pokládat otázky. Pokud budete dostatečně soustředění, dostane se vám odpovědi.

A co když se kyvadlo nepohne? Znamená to, že je dotaz špatně položený, protože se na něj nedá odpovědět jednoduše ano, nebo ne.

Siderické kyvadlo (nebo jen kyvadlo, kyvadélko, pendolino, pendulum) je společně s virgulí nejčastějším prostředkem léčitelů, esoteriků, parapsychologů a věštců k doptávání se a získání odpovědí na dané otázky. Kyvadlem může být jakékoli volně pohyblivé těleso, visící na vláknu. Siderický znamená hvězdný, týkající se hvězd, božský. Podle některých slouží ke komunikaci s vlastním podvědomím.

Esoterikové se netají tím, že jim zprostředkuje komunikaci s duchovním světem, kosmickou energií, s duchovními bytostmi, se kterými je třeba se naučit spolupracovat.

Kyvadlu se mají dávat jednoznačné otázky, aby svým směrem rotace mohlo dát jasnou odpověď ano nebo ne.

Pokud kyvadlo nereaguje, je to vnímáno jako špatné znamení.

Někteří léčitelé a esoterici používají také odpovědi pomocí čísel. Věštci zas často doplňují doptávání skrze kyvadlo ještě vykládáním karet.

Většinou se kyvadlo používá na doptávání ohledně jídla, léků, nemocí nebo energetických vlivů.

Kyvadlem není nutné pracovat přímo nad příslušnou věcí nebo pacientem, protože ke stejným výsledkům esoterik dojde, když kyvadlem pohybuje nad mapou, fotografií pacienta nebo nad listem papíru s nakreslenými orgány, jmény léků či názvy jídla.

Kyvadlo údajně spolehlivě ukáže na místo, kde se nachází nemoc, který lék je na to vhodný, jaké jídlo

nám prospívá, jaké přípravky máme a nemáme používat.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli